کمپوست قارچ و بذر قارچ صدفی ، کمپوست قارچ و بذر قارچ دکمه ای آریانا

گروه تولیدی بذر قارچ و کمپوست قارچ آریانا با تجربه بیش از یک دهه مدیران در زمینه های : صنعت تولید بذر قارچ، کمپوست قارچ و تولید انواع قارچ های خوراکی مثل قارچ صدفی و قارچ دکمه ای و فعالیت هایی این چنین میتواند با شما همکاری هایی خوبی داشته باشد . برای اطلاعات بیشتر  درباره کمپوست قارچ و بذر قارچ از بخش تماس با ما استفاده کنید.

 

کمپوست قارچ Telegram logo.svg کمپوست قارچ

پرورش قارچ های دکمه ای

تشخیص قارچ های خوراکی از سمی

تشخیص قارچ های خوراکی از سمی  در کمپوست قارچ دکمه ای

در تمامی کشورها قارچهای بومی مصرف میشود و طعم بسیار لذیذ تری نسبت به گونه های پرورشی دارد . اما زمانیکه افراد ناآگاه اقدام به جمع آوری قارچ ها از جنگل میکنند ممکن است گونه های سمی قارچ را چیده باشند . گاهی اوقات نیز یک گونه قارچ در زمان جوانی خوراکی بوده ولی هنگامی که بالغ میشود و شروع به فسا میکند سمی میشود .گاهاً گفته میشود که اگر قارچ را چندین روز در سرکه نگهداری کنید سمیت خود را از دست میدهد . اما این درست نیست چنین تیماری فقط مزه تند قارچ را از بین میبرد اما سم خطرناک ان را برطرف نمیکند. مصرف قارچ های سمی سبب بروز اختلالات عصبی ، اختلالات گاستریک ، اختلالات خونی و ماهیچه ای میشود . از مهمترین قارچهای سمی میتوان به جنس آمانیتا اشاره کرد .

 تشخیص قارچ سمی از قارچ خوراکی

برای تشخیص قارچ سمی از خوراکی گفته میشود که اگر قارچی سمی باشد در شیر در حال جوش بیندازید شیر بریده میشود و یا قارچ سمی پوست پیاز را تیره میکند و میتواند ظروف نقره را سیاه کند اما هیچکدام از این روش ها به طور قطعی درست تلقی نمیشود .بهترین روش برای افراد استفاده از کتب راهنما است که وزن زیادی ندارد . معمولاً جیبی است و با علامت خوراکی یا غیر خوراکی بودن را نشان داده است . در عین حال استفاده از افراد بومی هر منطقه راهنمای مناسبی برای چیدن قارچهای خوراکی است . 

تشخیص قارچ  سمی  از خوراکی

آمار بازدید

امروز 89

دیروز 464

هفته 2265

ماه 4864

همه 189291

اطلاعات تماس با بذر قارچ آریانا

آدرس : کرج ، محمد شهر ، خیابان شمس ، درب اول سمت راست

تلفن : 02636305453 

فکس : 02636305453

همراه : 09121780442 و 09126888295