کمپوست قارچ و بذر قارچ صدفی ، کمپوست قارچ و بذر قارچ دکمه ای آریانا

گروه تولیدی بذر قارچ و کمپوست قارچ آریانا با تجربه بیش از یک دهه مدیران در زمینه های : صنعت تولید بذر قارچ، کمپوست قارچ و تولید انواع قارچ های خوراکی مثل قارچ صدفی و قارچ دکمه ای و فعالیت هایی این چنین میتواند با شما همکاری هایی خوبی داشته باشد . برای اطلاعات بیشتر  درباره کمپوست قارچ و بذر قارچ از بخش تماس با ما استفاده کنید.

 

کمپوست قارچ Telegram logo.svg کمپوست قارچ

پرورش قارچ های دکمه ای

قارچ دکمه ای

قارچ دکمه ای

قارچ دکمه ای از جنس  Agaricus  می باشد که بیشترین تولید را به خود اختصاص می دهد . این قارچ یک تجزیه کننده ثانویه است ، بدین معنی که میسیلیوم آگاریکوس نمی تواند از بستر قارچ استفاده کند و باید ابتدا بستر توسط دسته ای از باکتری ها تجزیه گردد و سپس رسیه قارچ از این بستر نیمه آماده استفاده کند و نهایتا طی یک دوره یک ماه میوه قارچ قابل چیدن می شود.
در مورد قارچ دکمه ای نیز مشابه قارچ صدفی چندین روش تولید وجود دارد که آنچه به صورت صنعتی و با صرفه در ایران و جهان انجام می شود روش بلوک چیده شده در قفسه است .یک بلوک کمپوست مکعبی است که به همراه بذر عرضه می گردد. یک تولید کننده قارچ علاوه بر کمپوست و بذر نیاز به خاک پوششی استریل نیز دارد
اگر شما در مقیاس کم می خواهید به تولید قارچ دکمه ای مشغول باشید می توانید کمپوست بذر زده  آماده و خاک پوششی را از تولید کنندگان تهیه کنید و به واقع شما در سالن های خود فقط به نگهداری این کمپوست می پردازید تا به محصول برسد.


پارامتر های رشد قارچ :
دما ، رطوبت ، نور و تهویه که در هر کدام باید در حد استاندارد خود حفظ شود تا بهترین قارچ برداشت گردد. تغییرات ناگهانی و یا عدم رعایت استانداردها به شدت در کیفیت و کمیت محصول تاثیر منفی می گذارد.

 

برچسب ها : کمپوست قارچ صدفی ، کمپوست قارچ دکمه ای ، بذر قارچ ، تولید بذر قارچ  ، خاک پوششی  ، راه اندازی سالن های قارچ ، بذر قارچ صدفی ، بذر قارچ دکمه ای ، خاک پوششی قارچ ، مکمل خاک ، کمپوست قارچ ، اسپان قارچ ، مشاوره تولید قارچ ، آموزش تولید قارچ ، مشاوره راه اندازی سالن قارچ ، قارچ دکم

ه ای

 

نویسنده :ام هانی رمضانی

 

 

 کلمات کلیدی :قارچ دکمه ای ،کمپوست قارچ ،بذر قارچ ،خاک قارچ ،خاک پوششی ، قارچ ، قارچ صدفی

 

 

مقالات مرتبط:

 

 قارچ Agaricus blazi murill

قارچ شاه صدف

قارچ صدفی 

کمپوست قارچ 

تولید قارچ صدفی 

پرورش کمپوست قارچ دکمه ای 

آمار بازدید

امروز 20

دیروز 431

هفته 1479

ماه 7610

همه 177843

اطلاعات تماس با بذر قارچ آریانا

آدرس : کرج ، محمد شهر ، خیابان شمس ، درب اول سمت راست

تلفن : 02636305453 

فکس : 02636305453

همراه : 09121780442 و 09126888295