کمپوست قارچ و بذر قارچ صدفی ، کمپوست قارچ و بذر قارچ دکمه ای آریانا

گروه تولیدی بذر قارچ و کمپوست قارچ آریانا با تجربه بیش از یک دهه مدیران در زمینه های : صنعت تولید بذر قارچ، کمپوست قارچ و تولید انواع قارچ های خوراکی مثل قارچ صدفی و قارچ دکمه ای و فعالیت هایی این چنین میتواند با شما همکاری هایی خوبی داشته باشد . برای اطلاعات بیشتر  درباره کمپوست قارچ و بذر قارچ از بخش تماس با ما استفاده کنید.

 

کمپوست قارچ Telegram logo.svg کمپوست قارچ

خواص درمانی

تشخیص قارچ های خوراکی از سمی

تشخیص قارچ خوراکی از سمیتشخیص قارچ خوراکی از سمی، قارچ خوراکی، قارچ سمیتشخیص قارچ خوراکی از سمی

تشخیص قارچ های خوراکی از سمی :

قارچ خوراکی ، قارچ سمی، تشخیص قارچ خوراکیدر تمامی کشورها قارچ های بومی مصرف می شود و طعم بسیار لذیذتری نسبت به گونه های پرورشی دارد. اما زمانیکه افراد نا آگاه اقدام به جمع آوری قارچ ها از جنگل می کنند ممکن است گونه های سمی قارچ را چیده باشند. گاهی اوقات نیز یک گونه قارچ در زمان جوانی خوراکی بوده ولی هنگامی که بالغ می شود و شروع به فسا می کند سمی می شود. گاها گفته می شود که اگر قارچ را چندین روز در سرکه نگهداری کنید سمیت خود را از دست می دهد. اما این درست نیست چنین تیماری فقط مزه تند قارچ را از بین می برد اما سم خطرناک آن را برطرف نمی کند. مصرف قارچ های سمی سبب بروز اختلالات عصبی، اختلالات گاستریک، اختلالات خونی و ماهیچه ای می شود. از مهمترین قارچ های سمی می توان به جنس اشاره کرد.

برای تشخیص قارچ سمی از خوراکی گفته می شود که اگر قارچی سمی باشد در شیر در حال جوش بیندازید شیر بریده می شود و یا قارچ سمی پوست پیاز را تیره می کند و می تواند ظروف نقره را سیاه کند اما هیچ کدام از این روش ها به طور قطعی درست تلقی نمی شود. بهترین روش برای افراد استفاده از کتب راهنماست که وزن زیادی ندارند. معمولا جیبی است و با علامت خوراکی و یا غیر خوراکی بودن را نشان داده است. در عین حال استفاده از افراد بومی هر منطقه راهنمای مناسبی برای چیدن قارچ های خوراکی است.

 

آمار بازدید

امروز 89

دیروز 464

هفته 2265

ماه 4864

همه 189291

اطلاعات تماس با بذر قارچ آریانا

آدرس : کرج ، محمد شهر ، خیابان شمس ، درب اول سمت راست

تلفن : 02636305453 

فکس : 02636305453

همراه : 09121780442 و 09126888295