کمپوست قارچ

بذر قارچ آریانا

بذر قارچ آریانا

خاک قارچ

 

کمپوست قارچ و بذر قارچ صدفی ، کمپوست قارچ و بذر قارچ دکمه ای آریانا

گروه تولیدی بذر قارچ و کمپوست قارچ آریانا با تجربه بیش از یک دهه مدیران در زمینه های : صنعت تولید بذر قارچ، کمپوست قارچ و تولید انواع قارچ های خوراکی مثل قارچ صدفی و قارچ دکمه ای و فعالیت هایی این چنین میتواند با شما همکاری هایی خوبی داشته باشد . برای اطلاعات بیشتر  درباره کمپوست قارچ و بذر قارچ از بخش تماس با ما استفاده کنید.

 


پژوهشگران به تازگی اعلام کردند: قارچ های خوراکی به عنوان منابع غنی از آنتی اکسیدانها، مواد ریز مغذی و ویتامین ها می توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن مقابله با سرطانها کمک کنند.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز ، چند تن از دانشمندان ضمن برشمردن مزایای قارچ ها برای سلامتی در جلسه ای که اخیرا در نشست سالانه انستیتو متخصصان فناوری غذا و نمایشگاه غذا در نیواورلئان برگزار شد، خاطرنشان کردند که این ماده خوراکی حاوی آنتی اکسیدانها، سلنیم، ریبوفلاوین و سایر مواد مفید و سالم است که می توانند از سیستم ایمنی بدن حفاظت کرده و با سرطان مقابله کنند.دکتر لانا زیوانوویک، پژوهشگر دپارتمان فناوری و علوم تغذیه در دانشگاه تنس اظهار داشت: قارچ ها حاوی مقادیر زیادی بتاگلوکان هستند، ترکیباتی که کمک می کنند سلولهای سیستم ایمنی بدن در وضعیت هوشیار و آماده قرار گرفته و در نتیجه در برابر بیماری تجهیز باشند.

هم چنین دکتر شیوآن چن، رییس مرکز تحقیقات جراحی در انستیتو پژوهشی بکمن در کالیفرنیا متذکر شد که قارچ ها غنی از مواد ضد سرطان هستند. وی گفت: آزمایشات نشان داده است که سلولهای قارچ مکانیسم هایی دارند که می توانند سلولهای سرطانی سینه و پروستات را نابود کنند.


وی حتی از تحقیقات و پیگیری های خود در آزمایشات کلینیکی در این زمینه خبر داد که بودجه آن از سوی شورای انستیتو قارچ تامین شده و نتایج آن ظرف یک سال منتشر خواهد شد.
وی در ادامه تصریح کرد که تاکنون تیم تحقیقاتی اش کشف کرده اند: قارچ حاوی نوعی آنتی اکسیدان موسوم به ارگوتیونین است که این آنتی اکسیدان در حمایت ایمن و حفاظت از چشم ها، پوست، کبد، کلیه ها و مغز اسخوان نقش قابل توجهی دارد.از سوی دیگر، دکتر جوی دوبوست نیز ضمن ارائه نتایج مطالعات خود در این نشست سالانه اظهار کرد که بر اساس بررسی های وی شرایط رشد پرفشار می تواند کمک کند که قارچ ها مقدار بیشتری آنتی اکسیدان تولید کنند. این دانشمندان در حین سخنرانی های خود همچنین تاکید کردند که قارچ ها حاوی مقادیر قابل توجهی سلنیم، ویتامین D و پتاسیم هستند.

به علاوه دکتر روبرت بیلمن از دپارتمان علوم غذایی دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا خاطرنشان کرد که قارچ های ریز سفید حاوی مقدار بیشتری پروتئین، پتاسیم، مس و سلنیم هستند. پژوهشگران می گویند; مصرف قارچ ها می تواند به کاهش اندازه تومورهای سرطانی کمک کند.

هم چنین قارچ دارای موادی است که به سیستم ایمنی بدن در بیرون راندن سلولهای ناسالم و غیرطبیعی که عامل بروز بیماری هستند، یاری می دهد. هم چنین نوعی ماده موسوم به پسیلوسیبین که ابتدا عصاره ای از نوع خاصی قارچ پسی کدلیک است، برای سردردهای میگرنی مفید است.
قارچ استخوان ها را تقویت کرده و خستگی را رفع می کند. این ماده غذایی هم چنین می تواند کمبود ویتامین D را جبران کند.

هم چنین قارچ حاوی ماده ای به نام بیوتن است که وظیفه این ماده در سوخت و ساز بدن این است که انرژی را آماده نگه دارد.

توصیه می شود که معمولا قارچ را فقط به صورت پخته مصرف کنید چون قارچ ها آلوده به موادی هستند که فقط در اثر پختن از بین می روند، اما قارچ هایی را که در واحدهای صنعتی تولید می شوند می توان بدون هیچ مشکلی پس از تمیز کردن، استفاده کرد.

 

نویسنده :ام هانی رمضانی

 

 

 کلمات کلیدی :کمپوست قارچ ،بذر قارچ ،خاک قارچ ،خاک پوششی ، قارچ ، قارچ صدفی، قارچ های خوراکی


 

تولید بذر قارچ آریانا ، ارائه دهنده ی خدمات و مشاوره در زمینه های :

کمپوست قارچ صدفی ، کمپوست قارچ دکمه ای ، بذر قارچ ،  خاک قارچ ، کمپوست قارچ ،تولید بذر قارچ ، خاک پوششی قارچ ، راه اندازی سالن های قارچ ، بذر قارچ صدفی ، بذر قارچ دکمه ای ، خاک پوششی قارچ ، مکمل خاک ، کمپوست قارچ ، اسپان قارچ ، مشاوره تولید قارچ ، آموزش تولید قارچ ، مشاوره راه اندازی سالن قارچ ، فروش بذر قارچ ، قیمت انواع بذر قارچ ، مشخصات بذر قارچ مرغوب ، قیمت بذر قارچ دکمه ای ، فروش بذر قارچ صدفی ، تولید بذر قارچ صدفی ، انواع بذر قارچ ، تولید بذر قارچ صدفی ، شرایط مطلوب نگهداری بذر قارچ ، خصوصیات بذر قارچ خوب ، روش تهیه بذر قارچ ( اسپان قارچ صدفی - اسپان قارچ دکمه ای ) ، مزیت بذر قارچ خوراکی به سایر قارچ ها ، مراحل تولید انواع بذر قارچ ، روش تهيه بذر قارچ صدفی تولید فروش و پخش انواع بذر قارچ، مکمل خاک آریانا ،قارچ صدفی ، بذر قارچ ،  خاک پوششی ، قارچ ،  تولید قارچ صدفی ، پرورش کمپوست قارچ دکمه ای ، خاک قارچ  ،قارچ دکمه ای ، روش تهیه کمپوست قارچ دکمه ای

 

 


منبع :http://www.pezeshk.us

 

خاک پوششی

اطلاعات تماس با بذر قارچ آریانا

 

آدرس : کرج ، محمد شهر ، خیابان شمس ، درب اول سمت راست

 02634990354  -  02634990358

02165949017  - 02165949117

فکس : 02636305453

 09121780442  -  09126888295

آمار بازدید

امروز 213

دیروز 318

هفته 843

ماه 843

همه 318576

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

       Telegram logo.svgکمپوست قارچ آریانا